Samsung Sm-s926__galaxy S24+ 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357132396151730 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S926__GALAXY S24+ |
| Serial# | R5CY34Y097A |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$89.25
Original: $254.99
-65%Samsung Sm-s926__galaxy S24+ 128 Gb Blue Smart Phone—
$254.99
$89.25Samsung Sm-s926__galaxy S24+ 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357132396151730 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S926__GALAXY S24+ |
| Serial# | R5CY34Y097A |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 357132396151730 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S926__GALAXY S24+ |
| Serial# | R5CY34Y097A |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










