
Samsung Sm-s936__galaxy S25+ 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 358019245541816 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S936__GALAXY S25+ |
| Color | GREEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R3CY20WP19R |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$284.99
Samsung Sm-s936__galaxy S25+ 128 Gb Green Smart Phone—
$284.99
Samsung Sm-s936__galaxy S25+ 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 358019245541816 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S936__GALAXY S25+ |
| Color | GREEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R3CY20WP19R |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 358019245541816 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S936__GALAXY S25+ |
| Color | GREEN |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R3CY20WP19R |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition










