Samsung Sm-t830__galaxy Tab S4 Silver Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-T830__GALAXY TAB S4 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R52K80REK6P |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$17.85
Original: $50.99
-65%Samsung Sm-t830__galaxy Tab S4 Silver Tablet—
$50.99
$17.85Samsung Sm-t830__galaxy Tab S4 Silver Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-T830__GALAXY TAB S4 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R52K80REK6P |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-T830__GALAXY TAB S4 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R52K80REK6P |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |










