
Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Blue Tablet
Overview
Condition
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9ZY60VRJ9J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$33.25
Original: $94.99
-65%Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Blue Tablet—
$94.99
$33.25Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Blue Tablet
Overview
Condition
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9ZY60VRJ9J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9ZY60VRJ9J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |










