
Samsung T10m Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 16 GB |
| Serial# | BH1018M00289029 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | T10M |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$49.99
Samsung T10m Black Tablet—
$49.99
Samsung T10m Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 16 GB |
| Serial# | BH1018M00289029 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | T10M |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 16 GB |
| Serial# | BH1018M00289029 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | T10M |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |








