
Songdian Hdv255k Black Digital Camera
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Serial# | X004UUUXHR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Megapixels | More Than 30 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SONGDIAN |
| Model Number | HDV255K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERIES |
$28.00
Original: $79.99
-65%Songdian Hdv255k Black Digital Camera—
$79.99
$28.00Songdian Hdv255k Black Digital Camera
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Serial# | X004UUUXHR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Megapixels | More Than 30 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SONGDIAN |
| Model Number | HDV255K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERIES |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Serial# | X004UUUXHR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Megapixels | More Than 30 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SONGDIAN |
| Model Number | HDV255K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERIES |










