
Vortex Pg65 64 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | PG65240700045373 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354878840907456 |
| Model Number | PG65 |
| Manufacturer | VORTEX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Vortex Pg65 64 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | PG65240700045373 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354878840907456 |
| Model Number | PG65 |
| Manufacturer | VORTEX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | PG65240700045373 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354878840907456 |
| Model Number | PG65 |
| Manufacturer | VORTEX |
Condition
Very Good, pre-owned condition











