
Apple A1133 Amd Fx 128 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | C5781694595 |
| Screen size (inches) | 18 |
| Model Number | A1133 |
| Processor Type | AMD FX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A1133 Amd Fx 128 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | C5781694595 |
| Screen size (inches) | 18 |
| Model Number | A1133 |
| Processor Type | AMD FX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | C5781694595 |
| Screen size (inches) | 18 |
| Model Number | A1133 |
| Processor Type | AMD FX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











