
Apple A1398 Apple M2 Pro 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A1398 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02MN206FD58 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Apple A1398 Apple M2 Pro 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A1398 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02MN206FD58 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A1398 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02MN206FD58 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |











