Apple A1398 Intel Core I7 - 4th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1398 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02NX8X4G3QD |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Apple A1398 Intel Core I7 - 4th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1398 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02NX8X4G3QD |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1398 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02NX8X4G3QD |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |











