
Apple A1418 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Desktop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | D25KC0XEDNMM |
| Model Number | A1418 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A1418 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Desktop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | D25KC0XEDNMM |
| Model Number | A1418 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | D25KC0XEDNMM |
| Model Number | A1418 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











