
Apple A1465 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1465 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | C02WW1JLGFWK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00Apple A1465 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1465 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | C02WW1JLGFWK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1465 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | C02WW1JLGFWK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











