
Apple A1465 Intel Core I5 - 9th Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1465 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | C02TQ3BJGFWM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $200.00
-65%$200.00
$70.00Apple A1465 Intel Core I5 - 9th Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1465 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | C02TQ3BJGFWM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1465 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | C02TQ3BJGFWM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











