
Apple A1466 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MRPJ5TH3QF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A1466 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MRPJ5TH3QF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MRPJ5TH3QF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











