
Apple A1466 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | C02VP661J1WK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $155.99
-65%$155.99
$54.60Apple A1466 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | C02VP661J1WK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | C02VP661J1WK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











