
Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C1M62LAG941 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C1M62LAG941 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C1M62LAG941 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











