
Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C1MPT0A8G940 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C1MPT0A8G940 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C1MPT0A8G940 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











