
Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | FVFZ7A67J1WK |
| Model Number | A1466 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | FVFZ7A67J1WK |
| Model Number | A1466 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | FVFZ7A67J1WK |
| Model Number | A1466 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











