
Apple A1466 Intel Core I7 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | FVFWN1B2J1WV |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A1466 Intel Core I7 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | FVFWN1B2J1WV |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FVFWN1B2J1WV |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











