
Apple A1466 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFW16VUJ1WK |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | A1466 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Apple A1466 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFW16VUJ1WK |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | A1466 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFW16VUJ1WK |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | A1466 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |











