
Apple A1534 16 Gb 500 Gb Gold Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A1534 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02S525GGTJ1 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Apple A1534 16 Gb 500 Gb Gold Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A1534 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02S525GGTJ1 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A1534 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02S525GGTJ1 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











