
Apple A1706 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | A1706 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C0V71LGHV2R |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A1706 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | A1706 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C0V71LGHV2R |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | A1706 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C0V71LGHV2R |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











