
Apple A1708 Amd A10 4 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | C02TXGACHV29 |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1708 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A1708 Amd A10 4 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | C02TXGACHV29 |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1708 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | C02TXGACHV29 |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | A1708 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











