Apple A1708 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1708 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02V5X2QHV29 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Apple A1708 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1708 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02V5X2QHV29 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1708 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02V5X2QHV29 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











