
Apple A1708 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Model Number | A1708 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFX61UKHV22 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A1708 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Model Number | A1708 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFX61UKHV22 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A1708 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFX61UKHV22 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











