
Apple A1779__iphone 7 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 871650213919 |
| Serial# | EU18463D040351 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | A1779__IPHONE 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A1779__iphone 7 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 871650213919 |
| Serial# | EU18463D040351 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | A1779__IPHONE 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 871650213919 |
| Serial# | EU18463D040351 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | A1779__IPHONE 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











