
Apple A1863__iphone 8 64 Gb White Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | FFWVKHARJC6F |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1863__IPHONE 8 |
| IMEI# | 35670208573241 |
| Color | WHITE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25Apple A1863__iphone 8 64 Gb White Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | FFWVKHARJC6F |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1863__IPHONE 8 |
| IMEI# | 35670208573241 |
| Color | WHITE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | FFWVKHARJC6F |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1863__IPHONE 8 |
| IMEI# | 35670208573241 |
| Color | WHITE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











