
Apple A1897__iphone 8 Plus 64 Gb Red Smart Phone
| Carrier | VERIZON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F2LWJBS2JWLK |
| Class | BASIC |
| Model Number | A1897__IPHONE 8 PLUS |
| Color | RED |
| IMEI# | 353013098222439 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A1897__iphone 8 Plus 64 Gb Red Smart Phone
| Carrier | VERIZON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F2LWJBS2JWLK |
| Class | BASIC |
| Model Number | A1897__IPHONE 8 PLUS |
| Color | RED |
| IMEI# | 353013098222439 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | VERIZON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F2LWJBS2JWLK |
| Class | BASIC |
| Model Number | A1897__IPHONE 8 PLUS |
| Color | RED |
| IMEI# | 353013098222439 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











