
Apple A1932 Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A1932 |
| Serial# | FVFZVR6VLYWG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A1932 Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A1932 |
| Serial# | FVFZVR6VLYWG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A1932 |
| Serial# | FVFZVR6VLYWG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











