
Apple A1932 Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A1932 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFZL6BJLYWH |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A1932 Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A1932 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFZL6BJLYWH |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A1932 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVFZL6BJLYWH |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











