Apple A1989 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02YW5QJLVDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | A1989 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
Original: $300.99
-65%$300.99
$105.35Apple A1989 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02YW5QJLVDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | A1989 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02YW5QJLVDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | A1989 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |











