
Apple A1990 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02YL7VJL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Apple A1990 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02YL7VJL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02YL7VJL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











