
Apple A1990 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CO2XR69NJG5J |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Apple A1990 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CO2XR69NJG5J |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CO2XR69NJG5J |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |











