
Apple A2068_ipad Pro 2nd Gen Gray Tablet
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDG1F6NTHC |
| Model Number | A2068_IPAD PRO 2ND GEN |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $314.99
-65%$314.99
$110.25Apple A2068_ipad Pro 2nd Gen Gray Tablet
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDG1F6NTHC |
| Model Number | A2068_IPAD PRO 2ND GEN |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDG1F6NTHC |
| Model Number | A2068_IPAD PRO 2ND GEN |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











