
Apple A2159 Intel Core 2 Quad 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | C02YT0H3L412 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2159 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $250.00
-65%$250.00
$87.50Apple A2159 Intel Core 2 Quad 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | C02YT0H3L412 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2159 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Serial# | C02YT0H3L412 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2159 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











