
Apple A2159 Intel Core 2 Quad 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2159 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFZJA7VL40Y |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Apple A2159 Intel Core 2 Quad 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2159 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFZJA7VL40Y |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2159 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFZJA7VL40Y |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |











