
Apple A2172 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Serial# | FFWN18MF0DXP |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A2172 |
| IMEI# | 353335932343661 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2172 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Serial# | FFWN18MF0DXP |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A2172 |
| IMEI# | 353335932343661 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Serial# | FFWN18MF0DXP |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A2172 |
| IMEI# | 353335932343661 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











