
Apple A2172__iphone 12 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | FFWG36Q0DXW |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 353719570406635 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2172__iphone 12 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | FFWG36Q0DXW |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 353719570406635 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FFWG36Q0DXW |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 353719570406635 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition











