
Apple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356540881368570 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFVMN5KD0DXP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Apple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356540881368570 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFVMN5KD0DXP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356540881368570 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFVMN5KD0DXP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











