
Apple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357641776107971 |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | HT2JJ3RF0DXP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357641776107971 |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | HT2JJ3RF0DXP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357641776107971 |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | HT2JJ3RF0DXP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











