Apple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
scratches all over front and back
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | FFMLV6TF0DXP |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional featuresApple A2172__iphone 12 64 Gb Blue Smart Phone
scratches all over front and back
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | FFMLV6TF0DXP |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
scratches all over front and back
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | FFMLV6TF0DXP |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features










