Apple A2172__iphone 12 64 Gb Purple Smart Phone
| Color | PURPLE |
| Serial# | TL2C9X0XCN |
| IMEI# | 353779335410991 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $180.99
-65%$180.99
$63.35Apple A2172__iphone 12 64 Gb Purple Smart Phone
| Color | PURPLE |
| Serial# | TL2C9X0XCN |
| IMEI# | 353779335410991 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PURPLE |
| Serial# | TL2C9X0XCN |
| IMEI# | 353779335410991 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











