
Apple A2176__iphone 12 Mini 256 Gb Red Smart Phone
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | RED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Serial# | F71DV2E90GRT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Apple A2176__iphone 12 Mini 256 Gb Red Smart Phone
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | RED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Serial# | F71DV2E90GRT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | RED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Serial# | F71DV2E90GRT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |











