
Apple A2176__iphone 12 Mini 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 353003113585860 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | C7CDJBX70GR9 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2176__iphone 12 Mini 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 353003113585860 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | C7CDJBX70GR9 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2176__IPHONE 12 MINI |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 353003113585860 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | C7CDJBX70GR9 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











