
Apple A2179 Apple M1 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02CJD3TMNHP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2179 Apple M1 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02CJD3TMNHP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02CJD3TMNHP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











