Apple A2179 Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFD8N26MNHR |
| Model Number | A2179 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A2179 Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFD8N26MNHR |
| Model Number | A2179 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFD8N26MNHR |
| Model Number | A2179 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











