
Apple A2179 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | FVFCX4UOM6KJ |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $294.99
-65%$294.99
$103.25Apple A2179 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | FVFCX4UOM6KJ |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | FVFCX4UOM6KJ |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition











