
Apple A2179 Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A2179 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFD9ACJM6KL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2179 Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A2179 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFD9ACJM6KL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A2179 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFD9ACJM6KL |
Condition
Excellent, pre-owned condition











