
Apple A2197__ipad Classic 7th Gen Gray Tablet
| Serial# | GG8D2N95MF3M |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2197__IPAD CLASSIC 7TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Apple A2197__ipad Classic 7th Gen Gray Tablet
| Serial# | GG8D2N95MF3M |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2197__IPAD CLASSIC 7TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GG8D2N95MF3M |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2197__IPAD CLASSIC 7TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











