Apple A2223__iphone 11 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 350168839554293 |
| Serial# | DX3MC7NTN72J |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2223__iphone 11 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 350168839554293 |
| Serial# | DX3MC7NTN72J |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 350168839554293 |
| Serial# | DX3MC7NTN72J |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











